Angelina Jolie dhe The Weeknd, çifti më i ri i Hollywood?

Angelina Jolie dhe The Weeknd mund të kenë nisur një romancë. Lajmi i bujshëm u bë me dije nga burime për Page Six.

Këto dyshime u bënë edhe më të besueshme nga disa fotografi të shkrepura nga paparacët, të Angelinas dhe këngëtarit teksa dilnin nga një restorant në Los Angelos.

Sipas po të njëjtit burim, Jolie dhe The Ëeeknd kaluan orë të tëra bashkë në restorant dhe pastaj u larguan në makina të ndryshme.

Megjithatë takimi mund të ketë qenë thjesht miqësor ose për punë. Aktualisht, The Ëeeknd është duke u marrë me një serial, ndërsa aktorja vijon betejën ligjore me Brad Pitt.