“Ka sekretin e rinisë së përjetshme”, stilistja 72-vjeçare që të lë pa fjalë

Vera Wang ka bërë edhe njëherë ndjekësit e saj të shumtë që t’i besojnë edhe më shumë teorisë se ajo ruan “sekretin e rinisë së përjetshme”.

72-vjeçarja ka publikuar së fundmi fotot e ditëlindjes së saj luksoze që u organizua në Nju Jork dhe ka lënë pa fjalë miliona njerëz me fizikun e saj që ngjason me të një modeleje.

E veshur me një fustan neon, Wang festoi deri në orët e para të mëngjesit së bashku me të ftuarit e saj dhe performancën e Steven Andrade nga ‘Screaming Queens.’