Operacion antikanabis në Vlorë, bimët narkotike asgjësohen me djegie

Untitled collage 17 1100x620

Një operacion antikanabis është zhvilluar këtë të dielë në qytetin e Vlorës.

Burime për A2 bëjnë me dije se ai u përqëndrua në Lumin e Vlorës, në Mazhar dhe Gusmar.

Lëndët narkotike janë shkulur dhe asgjësuar me djegie ndërkohë që vijojnë hetimet për gjetjen e autorëve të kësaj veprimtarie kriminale.