Zjarr në një servis makinash në Fushë-Prezë

zjarrfikese 1100x620

Një zjarr ka rënë në një servis makinash mesditën e sotme.

Sikurse njofton policia, ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, në Fushë-Prezë, ka ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit ndërsa grupi hetimor punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.