Polici hero nxjerr nga makina në flakë shoferin që kishte humbur ndjenjat

Një video dramatike tregon momentin kur një polic hero ka nxjerrë nga makina që kishte marrë flakë, shoferin pa ndjenja.

Polici e tregon kështu ngjarjen që ndodhi në Miçigan: “Shoferi humbi ndjenjat, por kishte arritur që të lëvizte në vendin e pasagjerit. E hapa derën nga brenda dhe menjëherë më ra në krahë, duke më mundësuar që ta nxirrja jashtë makinës”.