Tentoi të trafikonte 12-vjeçarin, arrestohet gruaja në Sarandë

sarande 1100x620

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë një 50-vjeçare, banuese në lagjen nr. 1 Sarandë, e cila u kap duke trafikuar shtetasin e mitur, R. G. T. 12 vjec.

I mituri është  nxënës i klasës së gjashtë dhe banor në lagjen Nr 6, Bathore, Tiranë.

Materialet  iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë për hetime të mëtejshme.