Festa e "çmendur" e anglezëve pasi i shënuan Danimarkës

Nga A2 CNN
7 Korrik 2021, 22:35 | Futboll

Me mijëra anglezë janë në pritje të finales së Wembley-t dhe goli i barazimit ndaj Danimarkës i ka ekzaltuar pa masë në të gjitha sheshet e Anglisë ku ata janë mbledhur për të ndjekur gjysmëfinalen.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu