Burri tmerrohet nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën

Publikuar më: 8/7/2021, ora 12:05

Burri tmerrohet nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën

Publikuar më: 8/7/2021, ora 12:05

Reagimi i një burri duke parë film horror është xhiruar në fshehtësi dhe videoja është bërë virale.

47-vjeçari Christopher Cruz shihet duke ulëritur për shkak të një skene të frikshme, ndërkohë që gruaja e tij nuk e mban dot të qeshurën.

Videoja është regjistruar nga një shok i tij, i cili më pak e ka hedhur në internet.