Mourinho nis spastrimin e Romës, u tregon derën 8 lojtarëve

José Mourinho nisi dje punën si trajner i Romës me sesionin e parë stërvitor dhe me idetë e qarta për rinovimin e skuadrës.

Trajneri portugez i ka dërguar një letër plot 8 lojtarëve të cilët nuk i do më në ekip. Në fotogalerinë e mësipërme mësoni se cilët janë këta futbollistë.

Lojtarët në fjalë nuk janë përfshirë as në listën e të grumbulluarve për parapërgatitjet e sezonit.