Bella Hadid fotografohet me të dashurin e ri, puthje dhe përkëdhelje në Rivierën franceze

Supermodelja Bella Hadid është fotografuar me të dashurin e saj, Marc Kalman përgjatë Rivierës Franceze.

24-vjeçarja dhe drejtori artistik u shfaqën duke këmbyer puthje dhe ledhatime ndërsa relaksoheshin me miqtë në Antibes.

Pavarsisht se e kanë pranuar publikisht romancën mes tyre, çifti është përpjekur ta mbajë atë jashtëzakonisht private.

Ky lajm vjen vetëm disa ditë pasi ish-i dashuri legjendar i Bellës, The Weeknd përflitet se është në një lidhje me aktoren Angelina Jolie.