Britanikët marrin goditjen e rëndë para finales me Italinë

Nga A2 CNN
10 Korrik 2021, 21:24 | Futboll
Britanikët marrin goditjen e rëndë para finales me Italinë

Një lajm jo i mirë vjen për ekipin anglez një ditë përpara finales së Euro 2020 përballë Italisë që do të luhet në mitikun Uembli.

Mesfushori Phil Foden është dëmtuar dhe nuk do të jetë i disponueshëm në këtë ndeshje që mund të ishte dhe më e rëndësishmja e karrierës së tij.

Fantazisti i Manchester City ka pësua një dëmtim në gju, i cili pas ekzaminimeve nga mjekët rezultoi se nuk ishte aq i lehtë nga sa ishte menduar më parë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024