Bonucci përfiton nga rrëmuja në zonë, Italia barazon finalen

Publikuar më: 11/7/2021, ora 22:38

Bonucci përfiton nga rrëmuja në zonë, Italia barazon finalen

Publikuar më: 11/7/2021, ora 22:38

Italia ka barazuar rezultatin 1-1, me anë të një goli të realizuar nga Leonardo Bonucci.

Pas një krosimi nga goditja e këndit, Verrati godet me kokë dhe topi që godet shtyllën ngel në zonën e vogël, ku Bonucci përfiton për ta dërguar në rrjetë.