Mbytet një pushues nga Serbia në Durrës

shkembi i kaves mbytet nje 60 vjecare 1100x620
Foto ilustruese

Një person është mbytur këtë të martë në Durrës duke u larë në det.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës.

Mësohet se personi i mbytur ishte një pushues nga Serbia, i cili është identifikuar si shtetasi M. S., 43 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.