Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë, por përballet me një “konkurrente” të fortë

Publikuar më: 16/7/2021, ora 10:05

Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë, por përballet me një “konkurrente” të fortë

Publikuar më: 16/7/2021, ora 10:05

Georgina Rodriguez shkëlqeu në Festivalin e Filmit në Kanë. E veshur me një fustan kaf, i cili nxirrte në pah format e saj perfekte, partnerja e yllit të futbollit rrëmbeu vëmendjen e të pranishmëve dhe të paparacëve që nxituan të fotografonin.

Megjithatë, ajo pati dhe një “konkurrente të fortë”, stilisten dhe aktoren Kimberley Garner, e cila i i la shumë pak vend imagjinatës me fustanin e saj të guximshëm.

30-vjeçarja mbante veshur një fustan të La Metamorphose, në ngjyrë lejla dhe krem, dhe që i ekspozonte linjat.