Aksident në Lezhë-Shkodër, tre automjete të përfshira

Përditësuar më: 17/7/2021, ora 15:54
Aksidenti 2 1 1024x576

Aksident në Lezhë-Shkodër, tre automjete të përfshira

Përditësuar më: 17/7/2021, ora 15:54

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë, aty ku 3 persona kanë mbetur të plagosur.  Aksidenti ka ndodhur në  superstradën Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur “lagja e ish-frutores”.

Sipas burimeve, në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete, për shkaqe ende për t’u përcaktuar. Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Lezhës.  

Policia ndodhet ndërkohë në vendin e ngjarjes, dhe po heton shkaqet.