Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagoset 70-vjeçarja

Zjarr ne nje banese ne Korce shperthen bombola e gazit 1100x620

Një 70-vjeçare ka mbetur e plagosur në fshatin Kullë të Durrësit, pas shpërthimit të një bombole gazi në banesë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur sot rreth mesditës, ndërkohë që e moshuara me iniciale S. M., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.