Mbytet një person në plazhin e Golemit

shkembi i kaves mbytet nje 60 vjecare 1100x620 1 1100x620

Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit.

Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.