Kaney West rikthehet në Instagram, ndjek vetëm një person

Reperi Kaney West është rikthyer në Instagram, pas tre vitesh mungesë. Rikthimi i tij në platformë bëri dhe më shumë bujë për faktin se ai ndjek vetëm një person, ish-bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Në postimet e tij të para, Kanye postoi një një varëse me emrat e fëmijëve si edhe një video me atleten olimpike, Sha’Carri Richardson.

Sipas TMZ, rikthimi është bërë për qëllime marketingu pasi reperi publikon këto ditë albumin e tij “Donda”, titulluar kështu në nder të emrin të nënës së ndjerë.