Vetëvritet me armë një person në dyqanin e tij në Fier

breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1100x620

Policia e Fierit ka bërë të ditur se një 47-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri këtë të enjte në  lagjen “Kongresi i Përmetit”.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10, ku shtetasi me iniciale A. A., 47 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij të suvenireve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.