Abuzimi me tenderin e uniformave, Gjykata e Posaçme e Apelit jep vendimin për 9 zyrtarët e Ministrisë së Brendshme

Përditësuar më: 30/7/2021, ora 16:34
kapele e policise uniformat e policise spak akuza arrestime ne ministrine e brendshme 1024x576

Abuzimi me tenderin e uniformave, Gjykata e Posaçme e Apelit jep vendimin për 9 zyrtarët e Ministrisë së Brendshme

Përditësuar më: 30/7/2021, ora 16:34

Gjykata e Posaçme e Apelit lë të pandryshuar masat e sigurisë për zyrtarët e Ministrisë së Brendshme të akuzuar për abuzim me tenderin e uniformave.

Tetë në “arrest në burg” dhe një në “arrest shtëpie”.