Aksident i rëndë në autostradën Fier-Vlorë, ndërron jetë një person

Përditësuar më: 6/8/2021, ora 19:55
aksident i rende ne fier vlore 990x579

Aksident i rëndë në autostradën Fier-Vlorë, ndërron jetë një person

Përditësuar më: 6/8/2021, ora 19:55

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në autostradën Fier-Vlorë, në Panaja.

Mësohet se një e moshuar, e cila ishte duke kaluar rrugën, është përplasur nga një automjet dhe ka mbetur e plagosur.

E moshuara është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, por pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, ka ndërruar jetë.