Griezmann rikthehet tek Atletico Madrid

antoinegriezmann 1100x620

Në orët e fundit të merkatos së kësaj vere Antoine Griezmann është lëvizja e radhës e bujshme.

Sulmuesi francez është rikthyer tek Atletico Madrid pas një marrëveshje të arritur me Barcelonën për një huazim me të drejtë blerjeje për 40 milion euro.

Sipas mediave spanjolle, Barcelona është në kërkim të një sulmuesi dhe po mendohet se në shënjestër është Luuk de Jong nga Sevilla.