Locatelli dhe Kean përforcimet e vetme, Allegri “tërbohet” me drejtuesit e Juves

allegri 1100x620

Massimiliano Allegri, trajneri i cili mori drejtimin e Juventusit pas shkarkimit të Andrea Pirlos në fund të sezonit të kaluar, është shumë i zemëruar me drejtuesit e klubit.

Sipas “Mirror”, Allegri është shumë i pakënaqur me merkaton, pasi u afruan vetëm Locatelli dhe Kean, duke i bërë me dije Presidentit Andrea Agnelli se nuk ranë dakord kështu kur u vendos rikthimi i tij në stolin bardhezi.

Juventus e ka nisur keq kampionatin e ri, duke marrë vetëm një pikë nga dy ndeshjet e para.