“Mos filmo në shtëpinë time”, aligatori ha dronin që iu afrua pellgut të tij

Një blogger-e ka xhiruar me celular momentin kur aligatori i shkatërroi dronin, duke e kafshuar në ajër, në Florida të SHBA-së.

Dev H Langer e postoi videon në TikTok, aty ku ka marrë më shumë se 4 milionë shikime.

Në klip shikohet aligatori që papritur kërcen nga uji duke kapur dronin në fluturim dhe nis ta kafshojë disa herë.