Një magji e Cikalleshit, barazohet rezultati në Poloni

Untitled collage 2021 09 02T211910.056 1100x620

Është barazuar ndeshja mes Polonisë dhe Shqipërisë në minutën e 25 të takimit.

Sokol Cikalleshi ka shënuar një gol të mrekullueshëm, duke çuar shifrat në 1-1.