Vetëplagoset në rrethana të paqarta 34-vjeçari në Vorë

policia e tiranes 1100x620

Një 34-vjeçar në Vorë dyshohet se është vetëplagosur në rrethana të paqarta. Sipas Poliocisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:10, në Vorë, ndërsa shtetasi N. K., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.