Bie nga një pallat në ndërtim, humb jetën punëtori

vrasje me arme zjarri policia ne lushnje 1100x620

Një 55-vjeçar humbi jetën në Kavajë pasi ra nga një lartësia e madhe, ndërsa punonte.

Sipas Policisë së Shtetit, 55-vjeçari P.Gj. ra aksidentalisht nga pallati në ndërtim ku punonte dhe për shkak të plagëve të marra ndërroi jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.