Makina përplaset me motorin e policisë në Tiranë, plagosen efektivët

Publikuar më: 7/9/2021, ora 10:52

Makina përplaset me motorin e policisë në Tiranë, plagosen efektivët

Publikuar më: 7/9/2021, ora 10:52

Dy efektivë policie mbetën të plagosur në Tiranë pasi motori me të cilin udhëtonin u përfshi në një aksident me një makinë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Shkëlqim Fusha” dhe për pasojë mbetën të plagosur efektivët E. M dhe J. D, të cilët ishin në shërbim.

Drejtuesi i mjetit të përfshirë në aksident është shoqëruar në komisariat dhe po punohet për sqarimin e ngjarjes.