Del në shitje shtëpia më e shtrenjtë në Spanjë, ka kinema të hapur dhe pishina gjigante

Publikuar më: 8/9/2021, ora 10:48

Del në shitje shtëpia më e shtrenjtë në Spanjë, ka kinema të hapur dhe pishina gjigante

Publikuar më: 8/9/2021, ora 10:48

Një nga vilat më luksoze të Spanjës, që për shumë njerëz është dhe më e shtrenjta në vendin turistik ka dalë së fundmi në shitje.

E pajisur me 7 dhoma gjumi, kinema të hapur, pishina gjigante dhe banjo turke, vilës i është vendosur një çmim prej 65 milionë paundësh.

Prona 2300 m2, njihet ndryshme me emrin “Villa Solitare” dhe ka një pamje të mrekullueshme përpara nga Gjiri i Palmës në jug të Majorkës.