Përmes videos prekëse, Kylie Jenner konfirmon se është shtatzënë për herë të dytë

Kylie Jenner ka konfirmuar shtatzëninë përmes një video prekëse në Instagram. Ajo dhe reperi Travis Scott do të bëhen prindër për herë të dytë.

Video nis me një test shtatzënie, vijon me një vizitë te mjeku dhe përfundon me Stormin duke puthur barkun e 24-vjeçares.

Kylie Jenner nisi një histori dashurie me reperin në prill të vitit 2017. Ata janë prindër të një vajze të quajtur Stormi, shtatzëninë me të cilën e mbajti sekret.

“Shtatzënia ka qenë përvoja më e bukur dhe më fuqizuese e jetës në gjithë jetën time dhe në fakt, do të më mungojë. I vlerësoj miqtë e mi dhe veçanërisht familjen time që më ndihmuan kaq shumë gjatë kësaj periudhe. Nuk kam ndjerë kurrë dashuri si kjo”, shkroi ajo në Instagram pas lindjes së Stormit.

 • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve
 • LAJMI I FUNDIT | Fico: Dy javët e fundit situata ka pësuar ndryshime të ndjeshme
 • LAJMI I FUNDIT | Fico: Totali i rasteve aktive mbi 12700, 458 për 100 mijë banorë
 • LAJMI I FUNDIT | Fico: Numri i humbjeve të jetës në raport me rastet është 1,6%
 • LAJMI I FUNDIT | Fico: 741 819 persona të vaksinuar me dy doza, 33% e popullsisë
 • LAJMI I FUNDIT | Bino: Mbulimi vaksinal në rritje, nuk kemi humbje të vaksinave
 • LAJMI I FUNDIT | Bino: Vaksinimi duhet të arrijë mbi 95% në të gjitha grupmoshat
 • LAJMI I FUNDIT | Kraja: 230 të shtruar në spitale, 30% e kapaciteteve ende të lira
 • LAJMI I FUNDIT | Kraja: 0,001% e rasteve në spital janë të vaksinuar
 • LAJMI I FUNDIT | Kraja: 0,0006% e viktimave nga Covid-19 janë të vaksinuar
 • LAJMI I FUNDIT | Komiteti Teknik i Ekspertëve nuk ndryshon masat anti-Covid
 • LAJMI I FUNDIT | Rakacolli: Arsimtarët e pavaksinuar, test PCR negativ çdo javë
 • LAJMI I FUNDIT | Bino: Incidenca te të vaksinuarit, 22 herë më e ulët se të pavaksinuarit