Turisti bie në humnerë në Tepelenë

Untitled collage 38 1100x620

Një turist ka rënë në humnerën e fshatit Salari në Tepelenë. Turisti ishte duke udhëtuar me një motoçikletë në kuadër të një turi në sportet malore.

Motoçiklisti ka humbur kontrollin në një rrugë të ngushtë teksa kërkonte të ngjiste majën dhe më pas ka rënë në humnerë.

Në vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe forcat policore.