Shpërndanin kokainë dhe heroinë në doza të vogla, 2 të arrestuar

WhatsApp Image 2020 04 03 at 9.00.20 AM 1100x620
Foto ilustruese

Dy persona që shpërndarin droga të forta në doza të vogla janë vënë në pranga nga  Policia e Durrësit. Shtetasit Enis Pirro dhe Pedi Canosinaj, u arrestuan në flagrancë, pasi gjatë kontrollit iu gjetën lëndë narkotike.

Gjatë kontrollit fizik ndaj këtyre shtetasve, shërbimet e Policisë, gjetën disa doza me lëndë narkotike heroinë dhe kokainë, një sasi lëndë narkotike cannabis sativa, gati për shitje.

Ata u kapën në lagjen 6 të këtij qyteti. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua lënda narkotike, motomjeti, 1 aparat celular dhe një grirëse hashashi.