“Askush nuk guxon që të marrë ëmbëlsira në sy të Cristianos”

cristiano 1 1 1100x620

Lee Grant, portieri rezervë i Manchester United, tregon ndryshimet që kanë ndodhur mes lojtarëve të ekipit tani që me ta është bashkuar Cristiano Ronaldo.

“Të premten në darkë, kur ishim të grumbulluar në hotel, ndodhi diçka e pabesueshme. Pasi hëngrëm, kemi edhe ëmbëlsira, por askush nuk guxoi të merrte sepse aty ishte Cristiano”, tregoi Grant për “talkSport”.

“Ju betohem që askush nuk e preku tartën me mollë dhe as kekun. Mbaruam darkën dhe po shikonim vetëm pjatën e Cristianos, që kishte marrë gjërat më të shëndetshme në dispozicion.

  • LAJMI I FUNDIT | Lëkundje tërmeti ndihen në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmeti raportohet të jetë i magnitudës 3,9
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmeti, 24 kilometra në verilindje të Tiranës, me thellësi 10 km