Veshjet më ekstravagante në MTV Video Music Award

Publikuar më: 13/9/2021, ora 19:53

Veshjet më ekstravagante në MTV Video Music Award

Publikuar më: 13/9/2021, ora 19:53

Ceremonia e famshme e ndarjes së çmimeve për publikun, MTV Video Music Award ka rezervuar mjaft surpriza këtë vit.

Si gjithnjë, vëmendja është përqendruar te veshjet e “yjeve” të cilat edhe këtë herë nuk kanë zhgënjyer me shumëllojshmërinë.

Por jo të gjitha janë pëlqyer nga publiku, pasi disa prej tyre janë konsideruar nga komentet në rrjet si shumë “provokuese”. Tyl transparent, dekolte të ekzagjeruara, fustan-bikini, këto ishin disa nga pamjet që kanë ofruar VIP-at në ceremoninë e këtij viti. Emrat e përfolur për veshjet më të “zhveshura” ishin  Megan Fox, Ciara, Ashanti dhe Charli XCX.

Për më shumë, mund të ndiqni galerinë më lart.