Plagosi me thikë bashkëmoshatarin, arrestohet 16-vjeçari në Tiranë

plagosje 1100x620

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 16-vjeçar, i cili dyshohet si autor i plagosjes me thikë të një bashkëmoshatari të tij.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës ku i plagosur me thikë mbeti shtetasi G.R.

Në vijim të veprimeve u proceduar dhe dy shtetas të mitur të tjetër 16 dhe 17 vjeç, të dyshuar si pjesëmarrës në konflikt.