Ronaldo shkakton panik në Champions, godet punonjësin e sigurisë

Publikuar më: 14/9/2021, ora 22:03

Ronaldo shkakton panik në Champions, godet punonjësin e sigurisë

Publikuar më: 14/9/2021, ora 22:03

Një incident është regjistruar në prag të nisjes së ndeshjes së Champions League mes Young Boys dhe Manchester United.

Ndërsa po kryente nxehjen përpara ndeshjes Cristiano Ronaldo aksidentalisht ka goditur me top një nga punonjësit e sigurisë të stadiumit, i cili ra përtokë.

Menjëherë në ndihmë shkoi ekipi mjekësor, por edhe Cristiano vrapoi për të parë gjendjen shëndetësore të tij.