Plagosje me armë zjarri në Theth

Përditësuar më: 26/9/2021, ora 15:35
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Plagosje me armë zjarri në Theth

Përditësuar më: 26/9/2021, ora 15:35

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë të dielë në fshatin Theth.

Sikurse njofton policia, shtetasi G.T  është plagosur në këmbë, në rrethana ende të paqarta dhe  po transportohet për në spitalin rajonal të Shkodrës për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.