Mbytet një 71-vjeçare në Vlorë

e mbytura vlore 1100x620

Një person është konstatuar i mbytur në Vlorë, në zonën e Petroliferës.

Rasti është evidentuar nga një peshkatar i zonës.

Sipas policisë, e mbytura është një shtetase 71-vjeçare me inicialet N. M., e cila ishte larguar nga banesa me datë 09.10.2021 dhe vuante nga skleroze.