Arsenali rekruton lojtarin më të ri, është akoma në kopsht

Përditësuar më: 21/10/2021, ora 10:09
Untitled collage 2021 10 21T085438.086 1024x576

Arsenali rekruton lojtarin më të ri, është akoma në kopsht

Përditësuar më: 21/10/2021, ora 10:09

Arsenali ka rekrutuar në radhët e tij një talent shumë të ri në futboll, i cili është ende në kopsht.

Zayn Ali Salman është vetëm 4 vjeç dhe tërhoqi vëmendjen e një prej klubeve më në zë të Londrës falë talentit të tij dhe dëshirës për të luajtur futboll.

Ai është lojtari më i vogël që është rekrutuar në akademinë e Arsenalit, pasi aftësitë e tij treguan se mund të përballet dhe me fëmijë dy herë sa mosha e tij.