“Djajtë” si mbajnë me nervat, Pogba kryen ndërhyrjen horror

Përditësuar më: 24/10/2021, ora 19:08

“Djajtë” si mbajnë me nervat, Pogba kryen ndërhyrjen horror

Përditësuar më: 24/10/2021, ora 19:08

Manchester United po përjeton një natë dramatike në “Old Trafford”, aty ku Liverpool është duke udhëhequr bindshëm 0-5.

Në një të diel të “zezë”, “Djajtë e kuq” i kanë lënë dhe nervat. Pogba kreu një ndërhyrje tejet të rëndë në pjesën e dytë, duke goditur kundërshtarin me taka. Gjyqtari nuk hezitoi dhe e ndëshkoi francezin me kartonin e kuq.