Atmosferë elektrizuese, “Fanatics” ndezin rrugët e kryeqytetit

Përditësuar më: 25/10/2021, ora 19:14

Atmosferë elektrizuese, “Fanatics” ndezin rrugët e kryeqytetit

Përditësuar më: 25/10/2021, ora 19:14

Atmosferë elektrizuese në rrugët e kryeqytetit në prag të ndeshjes derbi mes Tiranës dhe Partizanit që do të luhet në “Air Albania”.

Tifozët bardheblu kanë marshuar në drejtim të stadiumit me thirrjet e tyre në mbështetje të ekipit të zemrës.