Vetëm 36 sekonda, ndërpritet derbi Tirana-Partizani

Përditësuar më: 25/10/2021, ora 19:56

Vetëm 36 sekonda, ndërpritet derbi Tirana-Partizani

Përditësuar më: 25/10/2021, ora 19:56

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit është ndërprerë nga arbitri i ndeshjes vetëm 36 sekonda pasi kishte filluar.

Shkak janë bërë flakadanët e hedhur nga tifozët e Partizanit, të cilat ranë shumë pranë disa kabllove. Për këtë arsye, drejtuesi i ndeshjes u detyrua të ndërpriste takimin.