Poza para arkivolit të babait, kritikohet blogerja amerikane

Përditësuar më: 28/10/2021, ora 17:49

Poza para arkivolit të babait, kritikohet blogerja amerikane

Përditësuar më: 28/10/2021, ora 17:49

Një blogere amerikane është vënë në qendër të kritikave nga fansat e saj, pasi kishte dalë disa foto në Tik Tok duke pozuar përpara arkivolit të hapur të babait të saj

Ngjarja e çuditshme i ndodhi influenceres së fitnessit, Jayne Rivera, e cila ka miliona ndjekës në platforma të ndryshme. Komentet ishin nga më ofendueset dhe shumë prej fansave e hoqën nga lista.

20-vjeçarja Jayne Rivera shfaqet në këto foto e veshur me të zeza duke pozuar sikur lutet dhe shkruan përkrah tyre. “Fluturo flutura ime. Pushoi i qetë babush. Ishe miku im më i mirë. Pate një jetë të madhe”.