Aksident me 7 makina, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 16:06

Aksident me 7 makina, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 16:06

Një aksident ku janë përfshirë 7 automjete ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pasditen e së dielës.

Për pasojë, ky aks është bllokuar momentalisht.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe nëse ka apo jo të lënduar.