Digjet banesa në Astir, ndërron jetë e moshuara

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 14:24
zjarr ne tirane ne nje banese 1024x576

Digjet banesa në Astir, ndërron jetë e moshuara

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 14:24

Policia e Tiranës ka njoftuar se një 69-vjeçare ka humbur jetën pasi banesa ku jetonte në Astir mori zjarr.

Blutë njoftojnë se “në rrugën “Loni Ligori”, në banesën e shtetases L.Z., 69 vjeç, dyshohet ka rënë zjarr dhe për pasojë shtetasja, e cila jetonte e vetme, ka humbur jetën, dyshohet si pasojë e asfiksisë”. 

Trupi i pajetë do të transportohet drejt morgut për ekspretizë mjeko-logjore me qëllim përcaktimin e shkakut të vdekjes.