Goditi lojtarin dhe trajnerin kundërshtar, arrestohet futbollisti 20-vjeçar

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 10:46
pranga 1024x576

Goditi lojtarin dhe trajnerin kundërshtar, arrestohet futbollisti 20-vjeçar

Përditësuar më: 31/10/2021, ora 10:46

Një futbollist i Shënkollit është arrestuar nga policia pasi ka goditur me grushte një lojtar dhe trajnerin e ekipit kundërshtar.

Në pranga ka rënë 20-vjeçari me inicialet A.Z., banues në Shënkoll të Lezhës.

Gjatë zhvillimit të ndeshjes Shënkolli-Orikumi, pasi arbitri ka ndëshkuar me karton të kuq një nga lojtarët e Shënkollit, i riu ka hyrë në fushë duke goditur me grushte lojtarin dhe trajnerin e skuadrës së Orikumit.