Vrasja pas sherrit në Elbasan, kapet i dyshuari

Publikuar më: 5/11/2021, ora 23:16

Vrasja pas sherrit në Elbasan, kapet i dyshuari

Publikuar më: 5/11/2021, ora 23:16

U kap autori i vrasjes së sotme të një 28 vjeçari në Elbasan, pas një sherri për motive të dobëta .  

Forcat e policisë kanë arrestuar si autor i krimit 24 vjeçarin Ardit Hida, i cili u kap në lagjen “Brigada e 17 Sulmuese” të qytetit.

Gjithashtu u bë i mundur sekuestrimi në cilësinë e provës të thikës me të cilën ky shtetas plagosi dy vëllezërit Kovaçi, Florencin dhe Mikelin, ku i pari si pasojë e plagëve ndërroi jetë.