UFC, shkelmi në nofull shpërfytyron 40-vjeçarin

Përditësuar më: 8/11/2021, ora 11:35

UFC, shkelmi në nofull shpërfytyron 40-vjeçarin

Përditësuar më: 8/11/2021, ora 11:35

Frankie Edgar u bë protagonist i mbrëmjes në UFC, pasi pësoi një “knockout” të tmerrshëm.

40-vjeçari u godit me shkelm në fytyrë nga Marlon Vera, me fotot që tregojnë se si Edgar u shpërfytyrua krejtësisht.

Menjëherë, ai u rrëzua në tapet dhe arbitri mbylli sfidën.