Hazard më keq se Uzuni, del përballë portierit dhe nuk di çfarë të bëjë

Publikuar më: 14/11/2021, ora 11:51

Hazard më keq se Uzuni, del përballë portierit dhe nuk di çfarë të bëjë

Publikuar më: 14/11/2021, ora 11:51

Eden Hazard na kujtoi Myrto Uzunin, gjatë një aksioni në ndeshjen Belgjikë-Estoni.

Mesfushori belg i Real Madrid doli i vetëm përballë portierit, por pa arritur dot të bëjë asgjë.

As nuk goditi dhe as nuk dribloi portierin, me mbrojtësin që pati kohë të rekuperonte dhe t’i merrte topin nga këmbët.