Reagimi fantastik i bebes kur provon picën

Përditësuar më: 24/12/2021, ora 14:51

Reagimi fantastik i bebes kur provon picën

Përditësuar më: 24/12/2021, ora 14:51

Reagimi i një bebeje që provon picë për herë të parë është bërë viral në internet.

Videoja tregon vogëlushen, fytyra e së cilës merr një shprehje kënaqësie, menjëherë sapo e shijon kafshatën e parë.

Në Instagram, videoja ka marrë më shumë se 1,5 milionë shikime.

“Jam 23 vjeç dhe kështu e bëj edhe unë fytyrën kur ha picë”, shkruan një vajzë.